LT  EN 
 
Pradžia Paslaugos Korektūra Parašytas be klaidų
Naujienos
Straipsniai
Paslaugos
Nauda
Patarimai
Projektai
Užsakyti
Nuorodos
Įdomu
D.U.K.
Parama
Žalias My Tutor
Nori tapti mūsų komandos nariu?
 
Parašytas be klaidų

 

Darbo kokybė priklauso ne tik nuo to, kas yra parašyta, bet ir nuo to, kaip tai parašyta. Darbas, kuriame yra rašybos ir skyrybos klaidų, bus vertinamas tikrai ne aukščiausiu balu. Su klaidomis parašytas darbas atrodys neišbaigtas. Stiliaus klaidos taip pat gali sudaryti klaidingą įspūdį ar net neteisingą nuomonę apie tai, ką norėjote parašyti. My tutor komanda specializuojasi lietuvių, anglų ir vokiečių kalbomis parašytų darbų korektūroje. Mes įsipareigojame atlikti 2 bakalaurinio baigiamojo darbo ir 4 magistro baigiamojo darbo korektūros konsultacijas. Mūsų komanda pateiks pastabas ir pasiūlymus kiekvienos dalies ir viso darbo korektūros klausimais. Korektūros metu Jūsų asmeninis darbo vadovas patikrins ir pateiks pasiūlymus rašybos, skyrybos, stiliaus, redagavimo, logiško minčių dėstymo bei sakinių ar pastraipų struktūros korekcijos klausimais. Kartu su My tutor asmeniniu darbo vadovu Jūs sukursite tvarkingą ir profesionaliu moksliniu stiliumi parašytą darbą. Rašant užsienio kalba Jūsų darbas bus parašytas taisyklinga užsienio kalba.

Paslaugos kaina nuo 50 eurų priklausomai nuo darbo temos. Dėl tikslesnės kainos, prašome užpildyti užsakymo formą skiltyje "Užsakyti" ir pateikti informaciją apie darbą.