LT  EN 
 
Pradžia
Naujienos
Straipsniai
Paslaugos
Nauda
Patarimai
Projektai
Užsakyti
Nuorodos
Įdomu
D.U.K.
Parama
Žalias My Tutor
Nori tapti mūsų komandos nariu? 
Su jaunimu dirbantiems asmenims – naujas leidinys  Pasidalink
 

Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), kartu su socialine darbuotoja, supervizore Rita Škriadaite - Vrubliauske, pristato metodinį leidinį „Atvirojo darbo su jaunimu gidas: kokybės link”, skirtą atvirąjį darbą su jaunimu vykdančiai komandai.

 
Elektroninę knygos versiją galite rasti čia.
 
„2018-uosius metus pradedame pristatydami antrąjį leidinį su jaunimu dirbantiems darbuotojams atvirojo darbo su jaunimu tema. Manome, kai siekiant veiklos kokybės atviruosiuose jaunimo centruose, labai svarbu sistemingai planuoti savo veiklą, suprasti atvirojo darbo su jaunimu procesus, dirbti su jaunimo darbuotojų komanda“, - įžvalgomis dalinasi Departamento direktorius Jonas Laniauskas. „Džiaugiamės, kad jau veikiančių atvirųjų jaunimo centrų vadovai, darbuotojai noriai dalinosi savomis patirtimis, įžvalgomis, rekomendacijomis. Manome, kad patirčių mainai tarp atvirųjų jaunimo centrų yra  vienas iš veiklos tobulinimo variklių“. 
Metodiniame leidinyje pagrindinis dėmesys skiriamas atvirojo darbo su jaunimu kokybės palaikymui bei jo tęstinumo užtikrinimui. Šiame praktiniame gide aptariamos atvirojo darbo veikėjų, veiklos formų apibrėžimo, individualaus konsultavimo, veiklos planavimo temos, kurios gali prisidėti prie įstaigos sistemingo ir kokybiško veikimo. Kiekvienos temos pabaigoje suformuluoti klausimai savirefleksijai skirti tiek jaunimo darbuotojams, tiek jų komandoms. Žinoma, praktinio gido naudojimosi galimybės priklauso nuo atvirųjų jaunimo centrų kūrybiškumo įgūdžių bei tikslo.
Daugiau...
 
MOSTA pristato: Absolventų karjeros stebėsenos įrankis  Pasidalink

Pristatome dar vieną įrankį, kuris yra naudingas renkantis studijas. Studijos, kurios turi perspektyvų, surenka geriausius ir motyvuotus studentus. Taip pat tokios studijos paprastai kelia aukštesnius reikalavimus dėstytojams, programai, mokslinei veiklai. My tutor mano, kad tokios studijos ir turėtų būti visos aukštosios sitemos pagrindas - sistemos, kurioje tiek studentai, tiek moksliniai darbuotojas dirba išvien, siekiant gauti geriausią rezultatą.

 

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras (MOSTA) yra ribotos civilinės atsakomybės viešasis juridinis asmuo, veikiantis kaip viešoji įstaiga, kurios steigėja ir savininkė yra valstybė, o savininkės teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija. 

 

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centras yra ekspertinė institucija, teikianti įrodymais grįstą informaciją ir rekomendacijas dėl visuomenei aktualių mokslo, studijų ir inovacijų politikos formavimo ir įgyvendinimo sprendimų priėmimo.

 
Laisvės TV: Amoralus mokslinių darbų verslas | Pinigų karta  Pasidalink

Dalinamės Laisvės TV laidos Pinigų karta įrašu. My tutor pasirašo po kiekvienu laidoje išreikštu priekaištu teisinei ir akademinei bendruomenei, kuri vengia galų gale sutvarkyti rašto darbų pirkimo/pardavimo klausimą.

Nuoroda į vaizdo įrašą youtube: spauskite ant nuotraukos arba https://www.youtube.com/watch?v=abHobjMia-I

 
Sutapimų (plagiato) rašto darbe aptikimas  Pasidalink

My tutor visada atsiriboja nuo įmonių ir asmenų, kurie už atlygį rašo rašto darbus studentams ir neigiamai vertina studentus, kurie nupirktus rašto darbus pateikia, kaip savo. My tutor tiki, kad studentai, su tinkama darbo vadovo pagalba ir konsultacijomis, patys gali parašyti darbą ir užsitarnauti savo išsimokslinimo laipsnį.
Daugiau...
 
Egzaminatorius. Elektroninis įrankis akademinei visuomenei  Pasidalink

 

My tutor darbo vadovai nuolat siekia, kad baigiamųjų rašto darbų rašymas taptų skaidrus ir efektyvus procesas. Tam skiriame daug savo laiko ir pastangų. Studentai, kurie kreipiasi į My tutor darbo vadovus pagalbos taip pat yra ta akademinės bendruomenės dalis, kuri supranta, kad darbus reikia rašyti patiems ir kurie siekia sukurti pridėtinę vertę turinčius darbus. Vienas ir būdų kaip baigiamųjų darbų rašymo procesą padaryti skaidresnius ir efektyvesniu – tai jo skaitmenizavimas.

Elektroninėje erdvėje yra lengviau užtikrinti darbo autentiškumą ir vertę, darbo rašymo procesas gali būti lengviau sekamas ir kontroliuojamas. Kol kas vieningos sistemos, kurioje universitetų darbo vadovai galėtų teikti konsultacijas rašto darbams nėra, tačiau tikime, kad greitu metu tokia sistema atsiras. Taip manome, nes akademinė visuomenė iš lėto, bet priima alternatyvias elektronines priemones. Elektroninis dienynas, elektroninės bibliotekų duomenų bazės ar kitos mokymosi priemonės elektroninėje erdvėje jau nebe naujiena. Šiandien pristatome vieną tokių įrankių, kurie padeda geriau pasiruošti baigiamiesiems egzaminams mokykloje – Egzaminatorius.lt

 

Daugiau...
 
R. Vaičaitis: technologinių mokslų bakalauro diplominiai darbai – beprasmiai  Pasidalink

 

Per maži dėstytojų atlyginimai, per didelis jų užimtumas ir dirbantys dieninių studijų magistrantai. Tokius didžiausius Lietuvos aukštojo mokslo skaudulius įvardija vieno garsiausių pasaulio Kolumbijos universiteto profesorius emeritas, Kauno technologijos universiteto (KTU) garbės daktaras Rimas Vaičaitis.

 

 

Visame pasaulyje pripažintas aviacinės ir kosminės inžinerijos specialistas, buvęs ilgametis Kolumbijos universiteto Gugenheimo lėktuvų struktūros instituto direktorius, NASA konsultantas R. Vaičaitis pabrėžia, kad prestižiniuose universitetuose profesoriai dėstymui skiria tik apie 20 proc. savo laiko, visas kitas dėmesys – mokslui. Lietuvoje šis santykis yra atvirkštinis.

 

Garsus mokslininkas, sekant JAV pavyzdžiu, dėstytojų, profesorių užimtumą siūlo mažinti atsisakant inžinerinių studijų bakalauro diplominių darbų, juos pakeičiant praktiniu projektu, kurį bendrai, kaip pramonės įmonėje, vykdytų visi kurso studentai, rašoma KTU pranešime spaudai.

Daugiau...
 
Džiaugiamės, kad susidomėjote My tutor  Pasidalink

 

Viešoji įstaiga "My tutor" yra nevyriausybinė organizacija veikianti dviem kryptymis: projektų, susijusių su aktyvaus jaunimo, aukštojo mokslo, neformalaus mokslo, demokratijos ir kitomis temomis, įgyvendinimas ir baigiamųjų rašto darbo konsultacijų teikimas

 

My tutor pati sėkmingai įgyvendina ir aktyviai dalyvauja savo partnerių Lietuvoje ir užsienyje įgyvendinamų projektų veikloje. Mūsų įgyvendinami projektai apima platų geografinį mastą nuo Portugalijos iki Azerbaidžiano. Apie mūsų įgyvendintus ir šiuo metu įgyvendinamus projektus galite skaityti interneto puslapio skiltyje "Projektai"

 

My tutor yra sukūrusi platų profesionalių darbo vadovų tinklą, kuris kiekvienam studentui, norinčiam pačiam rašyti savo darbą, suteiks visas reikalingas konsultacijas. My tutor įsipareigoja suteikti atitinkamą kiekį konsultacijų per konkretų terminą - taigi Jums nereikės būti nežinioje ir be pagalbos, kaip tai dažnai nutinka bendradarbiaujant su universiteto paskirtais darbo vadovais. Apie konsultacijų kiekį ir jų turinį galite skaityti interneto puslapio skiltyje "Paslaugos"