LT  EN 
 
Pradžia Projektai
Naujienos
Straipsniai
Paslaugos
Nauda
Patarimai
Projektai
Užsakyti
Nuorodos
Įdomu
D.U.K.
Parama
Žalias My Tutor
Nori tapti mūsų komandos nariu?
 
Jau greitai ...

Jau greitai ...

sekite MyTutor projektų naujienas

 
Tarptautiniai jaunimo mokymai apie migraciją ir mobilumą - dalyvių įspūdžiai

Tęsdami sėkmingą bendradarbiavimą su mūsų partneriais įvairiose šalyse ir plėtodami bei skatindami neformalaus mokymosi ir mokymosi visą gyvenimą koncepciją jaunos ir aktyvios visuomenės rate, My Tutor kartu kartu su partneriais Gruzijoje įgyvendino tarptautinį jaunimo mokymų projektą migracijos ir mobilumo tematika – "Migracija ir mobilumas – iššūkiai ir galimybės Europos jaunimui" (angl. "Migration and Mobilty - Challenges and Opportunities for European Youth").

 

Kviečiame susipažinti su mokymų dalyvės Ugnės Kripavičiūtės įspūdžiais apie jaunimo mokymų kursus ir kalnuotąją Gruziją. --->

 

Migracija – tai globalus reiškinys, kuris visais laikais įtakojo žmones visame pasaulyje. Tačiau tai ypač išryškėjo antroje XX a. pusėje. Migrantų skaičius pasaulio mąstu išaugo 100% laikotarpyje nuo 1975 m. iki 2010 m.

Daugiau...
 
Tarptautiniai mokymai jaunimui apie žmogaus teisių ugdymą
  Žmogaus teisės – universalios teisės, priklausančios be išimties ir vienodai kiekvienam žmogui. Apie jas diskutuoja lietuviška ir užsienio spauda, aktyviai veikia įvairios žmogaus teisių gynimo organizacijos, rašomi moksliniai darbai ir visame pasaulyje pasirašomos ir ratifikuojamos įvairios žmogaus teisių deklaracijos ir chartijos. Tačiau ką pagalvojame, kai išgirstame žodžius „žmogaus teisės“? Kiek ši sąvoka yra artima ar tolima šiuolaikiniam jaunimui? Kiek mes žinome apie savo, apie visų žmonių teises? Kas yra Visuotinė žmogaus teisių deklaracija, pasirašyta 1948 m. gruodžio 10 dieną?
 
Su tokiais klausimais ir vidiniais pamąstymais jaunimo organizacijų atstovai iš 7 šalių susirinko į Viešosios įstaigos „My Tutor“ (Lietuva) ir „Youth Generation“ (Moldova) organizuojamus mokymus žmogaus teisių ugdymo tema – „Pasitelk mokymąsi – pažink savo teises“ (“Empowering the Learning – Discovering the Rights”). Mokymų kursai vyko 2010 m. liepos 18-25 d. Košnitoje, Moldovos Respublikoje. Organizuotuose mokymuose dalyvavo kultūriškai labai įvairių ir žmogaus teisių suvokimo prasme skirtingų šalių atstovai iš Azerbaidžano, Armėnijos, Gruzijos, Moldovos, Prancūzijos, Lenkijos ir Lietuvos nevyriausybinių organizacijų. Iš viso projekte dalyvavo 30dalyvių. Šis projektas – tai minėtų šalių nevyriausybinių organizacijų sėkmingo tęstinio bendradarbiavimo rezultatas. 
 
Daugiau...
 
Projekto logotipas

         

My Tutor pristato tarptautinio projekto "Empowering the Learning - Discovering the Rights" logotipą. Logotipe pavaizduoti jaunimas (vaikinas ir mergina), kurie drauge laiko mokslo ir pažinimo simbolį - universiteto baigimo kepurę, iš kurios pasauliui sklinda žinia "Human Rights Education" (iš anglų kalbos: Žmogaus teisių ugdymas).

 

Logotipas simbolizuoja bendrumo, mokslo ir ugdymo (formalaus ir neformalaus) bei žmogaus teisių temos sintezę. Logotipas atspindi globalius iššūkius žmogaus teisių srityje, jaunatvišką energiją ir ambicijas  bei mokslo ir išsilavinimo svarbą projektui ir tokiai aktyvaus jaunimo iniciatyvai žmogaus teisių ugdymo srityje. Manome, kad šis logotipas taps nuolatiniu mūsų ir kitų jaunimo iniciatyvų projektuose, susijusiuose su žmogaus teisių ugdymu.

 

Projekto logotipas:

Daugiau...
 
Projektas „Empowering the Learning - Discovering the Rights“
Viešoji įstaiga My Tutor informuoja, kad sėkmingai pateikus projekto paraišką dėl projekto finansavimo Europos Sąjungos Mokslo ir kultūros generalinio direktorato kuruojamoje programoje "Veiklus jaunimas", rengiasi įgyvendinti projektą „Empowering the Learning - Discovering the Rights“.
 

Apie projektą:

 

Mokymo kursų “Empowering the Learning – Discovering the Rights” (liet. „Pasitelk mokymąsi – pažink savo teises“) tikslas yra lavinti ir išugdyti 24 jaunuolių, dirbančių jaunimo srityje, gebėjimus mokymų apie žmogaus teises ir jų ugdymą srityje, supažindinti juos su žmogaus teisėmis bei didinti jų, kaip mokytojų ir informacijos skleidėjų apie žmogaus teises, žinias ir kompetencijas.
 
Projekte yra subalansuotos informacinės ir eksperimentinės sesijos. Jame taip pat bus skiriama didelė reikšmė įvykiams Europoje, kuomet bus vykdomi susitikimai su Europos institucijų atstovais reziduojančiais Moldovoje. Projekto dalyviai be kita ko turės galimybių panagrinėti ir plėtoti savo mokymo kompetencijas bei jas praktiškai pritaikyti kuriant projektų sesijas pagal programą „Veiklus jaunimas“. Pagrindinės temos analizuojamos projekte bus: mokymas apie žmogaus teises, mokymosi kompetencijų ugdymas bei programa „Veiklus jaunimas“.
 

Mokymo kursai vyks Kišiniove, Moldovos Respublikoje, 2010 m. liepos mėn., kuriuose dalyvaus 24 dalyviai iš 4 programos šalių (Lietuva, Lenkija, Portugalija, Prancūzija) ir 4 Rytų Europos ir Kaukazo šalių (Moldova, Gruzija, Azerbaidžanas, Armėnija). Šis projektas – tai minėtų šalių nevyriausybinių organizacijų tęstinio bendradarbiavimo rezultatas. 

        

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Kitas > Paskutinis >>

Page 2 iš 2